Kapcsolat

HIBABEJELENTÉS 7/24

Online hibabejelentésért kattintson ide.

Telefonos hibabejelentés (H-Cs 8:00-16:30, P 8:00-14:30): +36 30 494-9464

CÉGVEZETÉS

Rosnik András

Ügyvezető

  • cégképviselet
  • munkáltatói jogok gyakorlása
  • kereskedelemi tevékenységek koordinálása
  • operatív irányítás

Telefon: +36 30 311 5339

E-mail: rosnika@xcopy.hu

Pusztai Anett

Gazdasági vezető

  • pénzügy
  • számlázás
  • vállalatirányítási rendszer
  • pénzügyi kapcsolattartó
  • banki kapcsolatok

Telefon: +36 30 274 8036

E-mail: pusztaia@xcopy.hu  

Lovrencsics János

Szervizvezető

  • szerviz tevékenységek koordinálása és irányítása
  • szerviz szerződések
  • szerviz csapat oroperatív koordinálása

Telefon: +36 30 932 9487

E-mail: lovrencsicsj@xcopy.hu

OPERATÍV KAPCSOLATTARTÓK

Obranovics Ágnes

Cégvezető asszisztens 

  • pénzügyi- és számla ügyintézés
  • cégvezetési asszisztencia

Telefon: +36 30 921 1093

E-mail: oba@xcopy.hu

Merényi Ferencné Rózsa

Ügyfélszolgálat

  • telefonos- és online segítségnyújtás
  • hibabejelentés
  • szerviz asszisztencia

Telefon: +36 1 262-7865  /  +36 30 494 9464

E-mail: diszpecser@xcopy.hu

Kirendeltségek

Központ:

Cím: 1103 Budapest, Gyömrői út 86.

E-mail: xcopy@xcopy.hu

Dél-Dunántúl Régió:

Cím: 7632 Pécs, Aidinger J. u. 26. fszt. 2.

E-mail: pecs@xcopy.hu

Nyugat-dunántúli Régió:

Cím: 9021 Győr, Régi Veszprémi út 14-16.

E-mail: gyor@xcopy.hu

Dél-alföldi Régió:

Cím: 6722 Szeged, Bolyai János u. 10.

E-mail: szeged@xcopy.hu

Észak-magyarországi Régió:

Cím: 3525 Miskolc, Kazinczy Ferenc u. 17.

E-mail: miskolc@xcopy.hu

Észak-alföldi Régió:

Cím: 4030 Debrecen, Vágóhíd utca 4/B. Fsz. 103 szoba

E-mail: debrecen@xcopy.hu